» » Naučte se používat dildo pro maximální orgasmy

Naučte se používat dildo pro maximální orgasmy

Rubrika Návody, Ženy | 0

Obchody s erotickým zbožím nabízejí velký výběr dild, a to jak on-line shopy tak i kamenné prodejny. Elegantní ocel, barevný silikon a skleněná dilda ve všech tvarech a velikostech jsou jen špičkou ledovce. Možná jste si již dildo zakoupili nebo přemýšlíte o koupi, protože jste rozhodnuti pustit na novou cestu zkoumání vlastního těla prostřednictvím masturbace a orgasmů.

V tomto článku se dozvíte základy které, potřebujete vědět o tom, jak používat dildo pro maximální potěšení.

Možná jste již „starý profík“, který se chce naučit nějaké nové triky, abyste zabránily stereotypu, nebo možná zjistíte, že masturbace  Vám prostě nedělá „nic“ pro Váš G bod při použití dilda je to parádní věc, o kterou nemůžete přijít…Bez ohledu na to, tyto techniky vám pomohou zvýšit potěšení při použití vašeho dilda, a máme několik tipů, jak získat co nejvíce z vaší masturbace. Na článku pracují naše redaktorky, které pomůcky také testují.

Snažíme se a přinášíme Vám informace pro Váš nejlepší požitek ze zakoupených erotických pomůcek.

Jdeme na to – Příprava než začnete

Vytvořte si intimní prostředí, pokud jste doma se svým partnerem a chcete mu předvést svoji šou. Zatáhněte žaluzie, zhasněte světla a zapalte několik svíček před masturbací, uvidíte, jak moc změna atmosféry pomůže a navodí tu správnou sexem vzrušením a vášní nabitou atmosféru.

To samé platí, když jste sama. Zapálit svíčku, pustit sexy hudbu, uvolnit se zapomenout na starosti a práci je to Vaše chvíle nenechte si ji vzít.

Pozor!

Pokud bydlíte s partnerem (manželem) zamkněte dveře a otočte klíčem v zámku, takže se nemusíte bát, že někdo nečekaně přijde!

Výběr správného dilda

Při výběru správného dilda si dejte záležet, neukvapujte se, u nás najdete širokou škálu tvarů, velikostí a typů dild. Jediná důležitá věc je vybrat ten model, který vyhovuje vašim potřebám a touhám. Pokud dáváte přednost tvrdé stimulaci, pak výběr výrobku z specialniho tvrzeného skla, oceli nebo dřeva je na místě.

Pokud budete potřebovat další pocity pak je pro Vás správná volba vibrační robertek. Pokud se vám líbí pocit „plnosti“, pak volte větší nebo nafukovací dildo. Pokud chcete stimulovat klitoris při penetraci pak výběrem rabbit vibrátoru/dilda neuděláte chybu.

Podívejte se na nabídku  – Vibrátory a dilda všech tvarů a velikostí pokud si stále nejste jistá/tý s výběrem napište nám poradíme.

Jedna zajímavá studie zjistila, že většina prodávaných dild je průměrnou velikostí penisu člověka to naznačuje, že průměrná velikost je to, co většina žen hledá..

Naše rada velmi důležité čtěte!

Nezapomeňte na zahřívací kolo než si začnete hrát s Vaším umělým miláčkem, možná budete muset nejprve „nastartovat orgasmus“ nebo dva.. za pomocí ruční masturbace (prsty) to není před použitím dilda nikdy na škodu.

Používejte lubrikant. Mezi výhody používání lubrikantů patří zvyšující se vzrušení/sexuální rozkoš/touha, takže sex více zábavy a zvýšení fyzického pohodlí při sexu nejen při masturbaci.

 

Vyzkoušejte oblíbené lubrikanty z našeho Eshopu – lubrikační gely

 

Naše doporučené dildo techniky

Jakmile budete plně zahřátí (rozuměj nažhaveni), pak je čas vyzkoušet některé z těchto velmi příjemných technik

1. Hluboké a dlouhé „tahání“

Když se učíte, jak používat dildo, zjistíte, že tato technika pro používání vašeho dilda je přesně taková jak zní. „Tahání“ po celé délce vaší vaginy může poskytnout intenzivní stimulaci, zejména s dildem, které je texturované.

Zde je třeba opatrnosti při výběru.

Hluboké a dlouhé tahání vyžaduje pomůcky s tvrdým „jádrem“, které je dostatečně pevné, aby se neohýbalo. Nadměrně měkké dildo může ztěžovat tuto akci. Pozor také na silně „texturované hračky“ a zde velmi opatrně při výběru pro někoho mohou být vhodnější dilda ne s tak výrazným žilkováním, které při této technice je výrazně cítit.

Budete se muset rozhodnout pro hladší nebo výrazně žilkované dildo případně něco mezi tím. Výběr je na Vás jen Vy znáte své pocity, ale tuto věc berte při výběru v úvahu zcela vážně!

Berte v potaz, že silně texturované žilkování může být pro někoho i nepříjemné.

2. Krátké a „mělké dráždění“

Většina citlivých nervových zakončení se vyskytuje v první třetině vaší vagíny, takže nemusíte nutně hluboce dildo zavádět. Krátké a rychlé tahy znamenají, že s vašim dildem nebudete tolik namáhat krk a určitě bude tato technika také méně namáhavá na zápěstí.

Nezapomeňte, že pokud máte například 15 cm „hloubku zasunutí“, kterou umožňuje Vaše dildo nemusíte ji bezpodmínečně celou využít.  Vyzkoušejte například uchopit dildo v půlce těla místo na konci. Ušetříte tím namáhání již zmíněného zápěstí.

Tip naší redaktorky

Techniku masturbace dildem zvanou „mělké dráždění“ je vhodné použít také při chvilce „odpočinku“ pokud Vás již od hlubokého zavádění bolí ruce..

Na článku dále pracují naši redaktoři tento týden zveřejníme aktualizace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.